Gwarek II Ornontowice Gospodarze
Drama Kamieniec Goście

Ornotnowice

Gwarek Ornontowice
Grzegorz Tomecki Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odnoszenie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
Łukasz Górczyk Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
Drama Kamieniec
Grzegorz Frydrych Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Tomasz Bąk Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

Sebastian Szweda Trener
Michał Bednarz Drugi trener
Jan Frączek Trener
Małgorzata Sędzimir-pszowska Kierownik drużyny

Wierzba

13.08.2015

Relacja za stroną Gwarka Ornontowice :

Twarde lądowanie w drugiej połowie spotkania z Dramą Kamieniec zaliczyli nasi rezerwiści. Nie było na stadionie chyba osoby, która po pierwszej połowie spodziewałaby się tak łatwego zwycięstwa gości. Wygląda na to, że w klasie A nasi młodzi zawodnicy będą musieli przejść kurs szybkiego dojrzewania - to co w klasie C lub B uchodziło płazem w klasie A kończy się już na ogół stratą bramki. Należy drużynę pochwalić za to co grała w pierwszej połowie. Przyjemnie się to oglądało i gdyby przyznawano punkty za walory estetyczne to powinniśmy wysoko prowadzić niestety piłka nożna to gra polegająca na wstrzeleniu piłki do bramki przeciwnika, a z tym już było bardzo ciężko. Mając nadzieję, że zarówno sztab szkoleniowy jak i sami zawodnicy wyciągną właściwe wnioski z tego co się stało czekamy na najbliższe spotkanie z rezerwami Jedności 32 Przyszowice.

>>> GALERIA <<<