Zaborze Zabrze Gospodarze
Drama Kamieniec Goście

Zabrze Zaborze

Zaborze Zabrze
Tomasz Lasota Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Dawid Ciszewski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
Marcin Paszek Usiłowanie wprowadzenia w błąd sędziego poprzez stwarzanie pozorów bycia faulowanym.
Rafał Kubicki Usiłowanie wprowadzenia w błąd sędziego poprzez stwarzanie pozorów bycia faulowanym.
Rafał Kubicki PROWOKOWANIE PRZECIWNIKA W TRAKCIE GRY - NIESPORTOWE ODEPCHNIĘCIE. Otrzymanie drugiego napomnienia w tych samych zawodach.
Marcin Jakubowski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „CO TERAZ KURWA BYŁO”
Drama Kamieniec
Jakub Zarzycki PROWOKOWANIE PRZECIWNIKA W TRAKCIE GRY - NIESPORTOWE ODEPCHNIĘCIE
Damian Dudkiewicz PROWOKOWANIE PRZECIWNIKA W TRAKCIE GRY - NIESPORTOWE ODEPCHNIĘCIE
Mateusz Masiuk Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez przesadne zwlekanie z wykonaniem rzutu od bramki.
Mateusz Kasperczak Nie zachowanie wymaganej odległości od piłki podczas wykonywania rzutu wolnego

Dariusz Piskor Trener
Michał Bednarz Drugi trener
Jan Frączek Trener